Vigor Cappadocia
  1. Anasayfa
  2. Oteller

Vigor Cappadocia

0

Hakkımızda:

19.05.2017 tarihinde, Kapadokya bölgesinin en gözde yerlerinden birisi olan Uçhisar kasabasında açılan otelimiz, sizler için yenilenerek mağara ve taş yapı konseptiyle, toplam 12 odada misafirlerine hizmet vermektedir.

Uçhisar Kalesinin güneyinde, çok güzel bir konumda yer alan otelimizden, Güvercinlik Vadisi ve Erciyes Dağı’nın manzarasını izleyebilir, sabahları Balonların yarattığı muhteşem renk festivaline tanık olabilirsiniz.

Evinizin sıcaklığını bulacağınız ve bölgenin coğrafi yapısına uygun mimari dokuyu yakından göreceğiniz otelimizde siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk ve memnuniyet duyarız.

Otel Hakkında

Kapadokya’nın incisi Uçhisar kasabasında eski ismiyle Vasıl deresinde (Güvercinlik Vadisi) bulunan Elit Cave Suites, mübaleden göç eden rumlardan kalan eski bir köy evi iken, şimdilerde misafirlerini ağırlamaktan mutluluk duyan şirin bir otel konseptine dönüştürülmüştür. Tesiste bulunan ve geleneksel tarzda dekore edilmiş tüm odalarda; yerden ısıtma, kasa, Led TV, duş, digitürk yayını ve kablosuz internet erişimi mevcut.

Kapadokya’nın incisi Uçhisar kasabasında eski ismiyle Vasıl deresinde(Güvercinlik Vadisi) bulunan Elit Cave Suites, mübaleden göç eden rumlardan kalan eski bir köy evi iken, şimdilerde misafirlerini ağırlamaktan mutluluk duyan şirin bir otel konseptine dönüştürülmüştür. Tesiste bulunan ve geleneksel tarzda dekore edilmiş tüm odalarda; yerden ısıtma, kasa, Led TV, duş, digitürk yayını ve kablosuz internet erişimi mevcut. Uçhisarın heyecan verici manzarası olan Güvercinlik vadisine, kuş bakışı hakim bir tepede yer alma avantajı sunan tesiste manzara eşliğinde şehir stresinden arınabilirsiniz.

Tesis lokasyon bilgileri

Kapadokyanın incisi Uçhisar kasabasında eski ismiyle Vasıl Deresinde(Güvercinlik Vadisi) bulunan Elit Cave Suites Hotel, Mübaleden göç eden Rumlardan kalan eski bir köy evi iken, şimdilerde misafirlerini ağırlamaktan mutluluk duyan şirin bir butik hotel konseptine dönüştürülmüştür.

Otel koşulları

Check/in

En erken saat 14:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve öncesi

Evcil Hayvan

Evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Sigara

Odalarda sigara içilmez

Giriş saatleri

Çocuklar

2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir.

Her bir oda için 6 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir

Adres: Aşağı Mah. Gedik. Sokak. No : 11 Uçhisar / Nevşehir

Telefon : +90 (384) 219 29 28

Whatsapp: +90 549 307 20 05

Email : info@vigorhotels.com.tr

Web Sitesi : https://vigorhotels.com.tr/

İlginizi Çekebilir
love 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir