Taşkonaklar Otel Kapadokya
  1. Anasayfa
  2. Oteller

Taşkonaklar Otel Kapadokya

0

2003 yılında annemin arkadaşlarıyla turist olarak Kapadokya’ya gelip, Uçhisar’a aşık olması ve üzerinde üzüm bağı bulunan güzel bir eski evi restore etmesiyle hikayemiz başladı.

Birkaç ay kalmak için küçük şirin bir ev olarak başlayan ev, annemin hayalini kurduğu gibi olmasa da tadilat sırasında 6 odalı bir otele dönüştü. Sonunda restorasyonun hemen yanındaki evi ona satın aldık. Şimdi onu otelin yanındaki yeşil panjurlu evde, Haziran ve Kasım ayları arasında, teras manzarasının ve havanın tadını çıkarırken görebilirsiniz.

Yıllar içinde yatırım yapmaya devam ettik ve olağanüstü misafir hizmeti ve unutulmaz bir konaklama deneyimi sunan 25 odalı benzersiz bir lüks otel haline geldik.

Bu nedenle her zaman bir ailenin sıcaklığını, detaylara gösterilen özeni, isteklerinizi yüksek kaliteli hizmet ve gerçek misafirperverliği ile yerine getirmeye istekli bir ekibi kalbinizde hissedeceksiniz.

Kapadokya’nın tarihine, mucizevi doğasına ve barındırdığı kültürlere hayranlık duyuyor, misafirlerimize bölgenin kültür ve dokusunu en özgün ve kapsamlı şekilde yaşatmak için çalışıyoruz.

Bu değerler doğrultusunda unutulmaz bir Kapadokya deneyimi yaşamak isteyen her dilden, dinden ve kökenden ziyaretçinin bir araya gelip sosyalleşebileceği bir buluşma noktası olmak için çalışıyoruz.

Bu manifestomuz ve vizyonumuz ışığında,

  • Özgün deneyimler
  • Samimiyet
  • Doğaya saygı
  • Sağlıklı yaşam’ı

Odağımıza alarak birçok yenilik sığdırmanın heyecanındayız

Taşkonaklar’da

Sizi Neler Bekliyor?

İnsan, tarih ve doğanın birlikte yarattığı, dünyada en güzel bütünleştiği eşsiz bir bölge. Binlerce yılda erozyonun oluşturduğu Peri bacaları, vadileri, insanların barınmak ve korunmak için oyarak yarattıkları yeraltı şehirleri, kaya kiliseleri ve bunların içine işlenmiş ve hala canlılığını koruyan iki asırlık freskleri ile bir rüya belde.

Rezervasyon ve İletişim:

Aşağı Mahalle, Gedik Sok. No:8, Uçhisar, Nevşehir

e-mailinfo@taskonaklar.com

telefon+90 (384) 219 30 01

fax+90 (384) 219 30 02

Taşkonaklar Otel tarafından sağlanan diğer hizmetler, aktiviteler ve blog yazıları için lütfen tıklayın…

İlginizi Çekebilir
antique hotel

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir