Panorama Kamping (ücretli)
  1. Anasayfa
  2. Kamp Alanları

Panorama Kamping (ücretli)

0

Göreme’deki bir başka kamp ve karavan tesisi ise Panorama Kamping’dir. Burası bölgenin en eski kamp alanlarından biridir. Göreme Kamping gibi burası da Göreme ilçe merkezine yürüme mesafesinde ve ulaşımı kolay bir noktada yer almaktadır. Kamp alanı geniş bir alan üzerinde etrafı peri bacaları ile çevrili son derece keyifli, sessiz ve huzur veren bir yerdir. Çadırla konaklamanın yanı sıra karavan sahiplerine de kapılarını açan Panorama Kamping, kamp süreniz boyunca ihtiyacınız olabilecek her türlü hizmete sahip. Hatta battaniye gibi bir talebiniz olsa dahi bunu tesis sahipleri ücretsiz olarak size veriyorlar. Ortak kullanımlı tüm yerler kalabalık sezonda dahi bekleme yapmanıza neden olmuyor. Ayrıca günlük olarak temizlikleri yapılmaktadır.

Tesis, peri bacalarının olduğu vadilere ve çevre yerlere iyi bir ulaşım bağlantısına sahiptir. Gün doğmadan havalanan sıcak hava balonlarını seyredebilir, güneşin doğuşuna tanıklık edebilirsiniz. Ardından kamp alanına dönüp burada güzel bir kahvaltıyla güne başlayabilirsiniz. Gün ortası zamanınızı iyi değerlendirebileceğiniz pek çok aktivite tesis tarafından sunulmakta. Bununla birlikte kamp alanı içerisindeki havuzda suyun tadını çıkarabilirsiniz. Panorama Kamping, konuklarına kendi barbekülerini getirmeye veya barbekü tesislerini kullanmaya olanak sağlıyor. Böylece mangal tutkunları bu keyiften de mahrum kalmıyorlar.

Tüm bu olanakların yanında ulaşımının da kolay olması Panorama Kamping’i Göreme’de kamp ve karavan konaklaması için tercih edilesi kılıyor. Nevşehir otogarından her gün sık aralıklarla hareket eden minibüslere binerek Göreme’ye gelebiliyorsunuz. Aracınızla gelmeyi düşünüyorsanız Nevşehir ve çevre ilçelerden Göreme’yi gösteren tabelaları takip ederek ilçeye ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Kamp alanı Adnan Menderes Caddesi üzerinde yolun sağında kalıyor ve yol üzerinde tabelası da bulunmaktadır.

Kamp Olanakları: WC, duş, 24 saat sıcak su, elektrik, Wi-Fi, havuz, ortak kullanım mutfak alanı ve buzdolabı, kafe, mangal yakılabilir alan, yürüyüş turları, at binme, ATV kiralama, çadır ve karavan konaklama yerleri ve otopark alanı.

Kamp Ücreti: Çadır konaklama kişi başı 75 TL.

Telefon: 0384 271 23 52 – 0543 303 28 00

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir