Nostaljik Araba Turu
 1. Anasayfa
 2. Nostaljik Araba Turu

Nostaljik Araba Turu

0

Nostaljik Araba Turları, birçok eğlenceli ve keyifli aktivitenin yapılabileceği bölgedeki en ilginç ve benzersiz aktivitelerden biridir.

Nostaljik Araba Turları aktivitesi ile bölgedeki birbirinden güzel vadilerden seçim yaparak tatilinize renk katabilirsiniz. Kapadokya Nostaljik Araba Turları aktivitesi esnasında tercihe göre; Gül Vadisi, Aşk Vadisi, Kılıçlar, Güvercinlik, Zelve Vadisi, Kızılçukur, Uçhisar gibi bölgedeki eşsiz vadi ve noktalar ziyaret edilebilmektedir.

Kapadokya Nostaljik Araba Turları günün farklı saatlerinde isterseniz gün doğumunda havalanan balonlarla isterseniz de gün batımında Kapadokya’nın kızıla bürünmüş kayaları önünde gerçekleştirilebilmektedir. Kapadokya Bölgesi’nin muhteşem güzelliklerini yakından görmek ve keyifli zamanlar geçirmek için vazgeçilmez bir aktivite haline gelmiştir. Gün doğumunda Kapadokya Nostaljik Araba Turları aktivitesine katılan misafirlerimizi aynı meydanda balonları ve Peri Bacalarını görüp çekim yapmak için Güllüdere Vadisine uğrayabilirler.

Nostaljik Araba Turları aktivitesinde özel şoför ile konakladığınız otelden alınır ve harika fotoğraflar ve videolar çekebileceğiniz vadilere veya Peri Bacalarına götürülebilecek bir tur organize edilebilir. Fotoğraf ve video çekimleriniz için yanınızda farklı kıyafetler getirebilir, farklı kıyafetlerinizle fotoğraf çekerek renkli kareler yakalayabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz profesyonel fotoğrafçılarımız uygun fiyatlarla sizin için profesyonel fotoğraf ve video çekebilirler.

Profesyonel fotoğraf ve video çekimlerinin yanı sıra Kapadokya Nostaljik Araba Turları aktivitesiyle oluşturulan peri bacaları ve balonların önünde özel kahvaltı konsepti gibi sunumlar hazırlayarak fotoğraf ve video çekimlerinize farklı ve unutulmaz bir dokunuş eklenebilmektedir.

Fiyat Ayrıntılı bilgi ve Rezervasyon için : +90 533 556 56 52

Program Süresi : 2 Saat

Fiyata Dahil Servisler

 • Otelden alma ve otele bırakma
 • Mihandar şoför
 • Yakıt
 • Vergiler
 • Araca 4 kişi binebilir

Fiyata Dahil Olmayan Servisler

 • Kişisel Harcamalar
 • Yemekte alınacak içecekler
 • Zorunlu Olmayan Bahşişler
 • Kişisel Seyahat Sigortaları
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir