Luna Cave Hotel
  1. Anasayfa
  2. Oteller

Luna Cave Hotel

0

Otel Hakkında

Tesisimiz sekiz odadan oluşan şirin bir butik oteldir. Odalarımızın ikisi tamamen mağara olup altısı taşdandır. Dört odamızda jakuzi bulunmaktadır. Bir tane aile suitimiz bulunmaktadır. Fiyatlarımız oda kahvaltı şeklinde olup kahvaltınızı güzel Ortahisar ve Kale manzarasını seyrederek yapabilirsiniz. Otelimizin bahçe kısmında rahatlıkla oturup keyif yapabilirsiniz. Odalarımızda çay kahve bitki çayları ve su ikramı sunuyoruz gelen misafirlerimize,7/24 sıcak su bulunmaktadır.

Tesisimiz sekiz odadan oluşan şirin bir butik oteldir. Odalarımızın ikisi tamamen mağara olup altısı taşdandır. Dört odamızda jakuzi bulunmaktadır. Bir tane aile suitimiz bulunmaktadır. Fiyatlarımız oda kahvaltı şeklinde olup kahvaltınızı güzel Ortahisar ve Kale manzarasını seyrederek yapabilirsiniz. Otelimizin bahçe kısmında rahatlıkla oturup keyif yapabilirsiniz. Odalarımızda çay kahve bitki çayları ve su ikramı sunuyoruz gelen misafirlerimize,7/24 sıcak su bulunmaktadır.7/24 resepsiyon hizmeti veriyoruz. Uyandırma servisimiz bulunmaktadır. Gün içerisinde soğuk, sıcak içeklerimiz ve odadaki minibarlar ücretlidir.

Tesis lokasyon bilgileri

Otelimiz Ortahisar Şehir Merkezindedir. Ürgüp’e 5 km, Göreme Açık Hava Müzesine 5 km, Kapadokya Havalimanına 30 km mesafededir.

Otel koşulları

Check/in

En erken saat 14:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 11:00 ve öncesi

Evcil Hayvan

Evcil hayvan barınamaz

Sigara

Odalarda sigara içilmez

Çocuklar

2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir.

Her bir oda için 12 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir

luna cave hotel

Rezersavyon:

Konum:

İlginizi Çekebilir
melek 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir