Karlik Cave Suite Cappadocia
  1. Anasayfa
  2. Oteller

Karlik Cave Suite Cappadocia

0

Karlık Cave Suite, Kapadokya bölgesinin incisi Uçhisar Kalesi’nin eteklerinde yer alan Güvercinlik Vadisi ve Erciyes Dağı manzarasının büyüsünü yaşayabileceğiniz bir oteldir. Birkaç tane konağın tarihe ve kültürel yapıya sadık kalınarak restore edilmesiyle kapılarını açan Karlık Cave Suite, mağara ve taş odalar olmak üzere toplamda 17 oda, çok amaçlı bir salon, kahvaltı salonu ve seyir teraslarından oluşmaktadır.

Karlık Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Abdullah Şen, Uçhisar bölgesine ilk yatırımını 1999 yılında yaparak turizm hayatına başlamıştır.2003 yılında ana merkez olan Karlık Evi Butik Oteli hizmete açmış, kültür ve sanat alanında bölgemizi kalkındırmayı ve bu kıymetli mirasa sahip çıkmayı hedefleyen çalışmalarıyla ilklere imza atmıştır. Açıldığı günden bu yana Kapadokya Uluslararası Sanat Kampı ismiyle 800’ü aşkın ressam ve sanatçıyı konuk etmiştir. Sanata ve sanatçıya dair çalışmalarıyla yoluna devam etmektedir. 2016 yılındaysa farklı bir konseptte olan Yaren Cave House Butik Oteli hizmete açmıştır.

1 Nisan 2020 itibariyle 21 yıl boyunca kazanılan ve kazanılmakta olan bilgi ve deneyimlerle Karlık Cave Suite siz değer misafirlerimizin hizmetine açılmıştır.

Tesis lokasyon bilgileri

Karlık Cave Suite Uçhisar Merkez’e yaklaşık 50 m. mesafede, Nevşehir’e 7 km. mesafededir.

Otel koşulları

Check/in

En erken saat 14:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve öncesi

Evcil Hayvan

Evcil hayvan barınabilir

Sigara

Odalarda sigara içilmez

Giriş saatleri

Çocuklar

2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir.

Her bir oda için 6 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir

Rezervasyon:

Konum:

İlginizi Çekebilir
alice 0