Kapadokya’da Balayı
  1. Anasayfa
  2. Konaklama

Kapadokya’da Balayı

0

Kapadokya’da balayı demek o eşsiz mağara otellerinde konaklama, dünyada değilmişsiniz hissini yaratan vadiler içerisinde kısa yürüyüşler, balonlarla süslü rengarenk gökyüzüne karşı romantik bir seyir ve unutulmaz anılar biriktirmektir
Her biri kendine has dokuya sahip Ürgüp, Göreme, Ortahisar, Uçhisar veya Avanos size farklı konaklama alternatifleri sunmaktadır. Tercihinize göre eski konaklarda, kayadan oyma içerisinde jakuzili odalarda ya da yıldızlı otellerde kalabilirsiniz.

Museum Hotel


Kapadokya tercihi balayınızı dolu dolu geçireceğiniz alternatiflerle sizi bekliyor. Vadilerde yürüyüş, rehberli günlük grup turları, at turları veya biraz daha adrenalin için jeep safari tercihlerinden birini seçebilirsiniz. Ve mutlaka güneşin rengi ile kızıla boyanan Kızıl çukur vadisinde gün batımını mutlaka ebedi eşiniz ile beraber anı defterinize kaydetmelisiniz.
Balayı tercihinizde bu hizmetlerinden faydalanmak için hizmet veren oteller veya acentelerden destek alabilirsiniz. Ayrıca kısa araştırmalar ile de kendi programınızı da yapabilirsiniz.
Şimdiden mutluluklar dileriz…

Balayı çiftleri için her otel kendine has ekstra hizmetler de sunmaktadır. Oda süslemeleri, odaya kahvaltı, girişte ikramlar vb. hizmetler

Kapadokya’da Balayı tatili planlarken veya yaparken:

Jakuzili bir Kaya otel tercih edebilirsiniz.

Balon turunu Mutlaka listenize ekleyin.

Bölgenin manzaralı güzel restoranlarında, romantik bir akşam yemeği mutlaka deneyin.

Gün batımı veya Gün doğumu etkinliklerinden birine mutlaka katılın.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir