Nerede Kalınır ? | Ne Yapmalı | Nerede Yenir | Hızlı Tatil Planlama Aracı

logo

Onbato Turizm

Everything About Cappadocia

İki eski dost…
M.Hakan Ergüleç kısaca MHE; ömrünün gençlikten itibaren kalan kısmını Türkiye’nin bir çok bölgesinde turizm için harcamış ve turizm ile yaşayan amatör ruhlu profesyonel…
G.Hüseyin Karaca kısaca GHK; 


Misyonumuz

Onbato.com, iki dostun her oturduklarında; yeni, faydalı ve eşsiz bir şey yapmalıyız fikri ile ortaya çıkmış ve yıllar boyunca süren sohbetlerde olgunlaşan tüm düşünceler 2021 yılının başında kağıda dökülmüş, hayat bulmuştur. Biz dedik ki öyle bir şey yapalım ki faydalı olsun ve çorbada bir nebze de bizim tuzumuz bulunsun. Umarız başarılı oluruz. Çünkü bu sohbetlerin hayata geçmiş hali olan onbato.com hayallerimizin ürünüdür.  

Vizyonumuz

Onbato.com tüm kullanıcı ihtiyaçlarının tespiti ve çözümü amaçlı gelişime ve değişime açık bir alt yapı üzerine inşa edilmiştir. 
Bu doğrultuda üzerinde hassasiyetle durduğumuz ve  uracağımız ana konular; ziyaretçilerimiz için yardımcı içeriklerin oluşturulması, gerçek insan ile karşılıklı iletişim ve etkileşim, güncel ve doğru içerikler, zamandan tasarruf ve karar verme süresini azaltacak uygulamalar, güvenilir olmak ve güvenilir kalmak, tüm turizm ürün tipleri ve ihtiyaçları bilgi ve destek sağlamak, kişisel verilerin korunması,  soru sorulabilmesi ve gerçekten profesyonel olduğumuz alanda bildiklerimiz aktarmaktır. 

Eğer buradaysanız ve bu yazıyı okuyorsanız bu bizim için en büyük mutluluktur. 
Kalpten teşekkür ederiz…

Güzel günler dileklerimiz ve saygılarımızla,

VICE CHANCELLOR

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Hemen Üye Ol!

Please wait

Onbato 7/24 Yanınızda!

7/24 Destek Hattı

BİZE ULAŞIN