Green Motel & Camping
  1. Anasayfa
  2. Kamp Alanları

Green Motel & Camping

0

Göreme’ye bağlı Çavuşin Köyü’nde yer alan Green Motel, peri bacalarının hemen bitişiğinde, geniş bir alana kurulu, etrafı meyve ağaçları ile çevrili hem oda konaklaması, hem karavan hem de çadır kampına olanak tanıyan güzel bir tesistir. Tesis, 30 oda konaklaması, 30 çadır ve 15 karavan kapasitesi ile uygun fiyatlarla doğayla baş başa kalıp tatilinizi yapabileceğiniz bir yer. Odalarda özel banyo ve tuvaletlerin yanı sıra mini bir buzdolabı ve klima ünitesi bulunmaktadır. Çadır ve karavan konaklaması yapan konuklar için günün 24 saati sıcak/soğuk su bulabilmek mümkün. Ayrıca ortak kullanımlı bir mutfak alanı çamaşır odası bulunmaktadır.

Tesis oyma kayalarla inşa ettiği restoranında günde 3 öğün yemek hizmeti veriyor. Bununla birlikte yöreye özgü halı ve kilimlerle dekore ettikleri bir TV salonu bulunuyor. Burada çayınızı yudumlarken günlük gazeteleri de okuyabilirsiniz.

Konum olarak oldukça kolay ulaşılabilir bir noktada bulunuyor. Nevşehir’Den gelecek olanlar Göreme minibüslerine binebilir ve ilçeye geldikten sonra buradan Çavuşin’e devam edebilirler. Özel araçlarıyla gelecek olanlar Nevşehir ve çevre ilçelerden Göreme’ye gelebilir ve buradan tabelaları takip ederek Çavuşin’e olan ulaşımlarını sağlayabilirler. Green Motel, Çavuşin köy merkezinde Çavuşin Camii’ne 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, 24 saat sıcak/soğuk su, Wi-Fi, restoran, TV odası, ortak kullanımlı mutfak alanı ve çamaşır odası, bahçe ve dinlenme alanı ve otopark.

Kamp Ücreti: Konaklama ücretleri sezonluk ve resmi tatillerde değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki telefon numarası üzerinden tesis ile iletişime geçerek güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Telefon: 0384 532 67 58

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir