Göreme Kamping Aquapark (ücretli)
  1. Anasayfa
  2. Kamp Alanları

Göreme Kamping Aquapark (ücretli)

0

Göreme’de vadiyi geniş bir açıdan görebileceğiniz güzel bir noktada bulunan Göreme Kamping, 1992 yılından bu yana aynı yerinde hizmet veren donanımlı bir kamp ve Aquapark yeridir. Kamp alanı 7000 m2 alan üzerinde 70 karavan ve 50 çadır kapasitesi ile bölgede kamp ve karavan hizmeti veriyor. Vadilerin tam ortasında kalan tesis, güneşin batışı ve doğuşu başta olmak üzere sıcak hava balonu resitalini ve vadiyi seyre doyabileceğiniz bir harika manzaralar sunuyor.

Sunduğu zengin olanakları sayesinde dışarıya bağımlı kalmıyorsunuz. Ortak kullanımlı tüm yerler yeterli sayıda ve günlük temizlenmektedir. Dileyen kendi yemeklerini ortak kullanımlı mutfakta yapabilirken, dileyen tesisin kendi yemek hizmetinden de yararlanabiliyor. Burada geçirdiğiniz süre boyunca tesisin düzenlediği sıcak hava balon turları veya Türk gecelerine katılabilir, araç, bisiklet veya motosiklet kiralaması yaparak etrafı keşfe çıkabilirsiniz. Ayrıca kamp alanında özel bir yüzme havuzu ve aqua park alanı bulunmaktadır. Balonlar Göreme semalarını süslerken siz de havuzun keyfini çıkarabilir, bu güzel manzarayı seyre doyabilirsiniz. Kamp alanı Göreme merkezinin biraz dışında kaldığı için gürültüye de pek maruz kalmıyorsunuz. Böylece daha sakin ve daha huzurlu bir kamp dönemi geçirmiş oluyorsunuz.

Tesis, Göreme merkezine 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Toplu taşımayı kullanacak olursanız merkezden Asri Mezarlık yönüne giden minibüslere binmeniz gerekecek. Nevşehir veya çevre ilçelerden gelecek olanlar için her gün düzenli olarak Göreme’ye minibüsler çalışmaktadır. Kendi aracıyla gelecek olanlar tabelaları takip ederek Göreme’ye gelebilir ve buradan Asri Mezarlık yönünde ilerleyerek ulaşımlarını sağlayabilirler. Tesis, Asri Mezarlığın olduğu sokağında sonunda kalmaktadır.

Kamp Olanakları: WC, duş, 24 saat sıcak su, elektrik, Wi-Fi, ortak kullanımlı mutfak alanı, çamaşırhane, kafe, aqua park, havuz, yürüyüş parkurları, bisiklet ve motosiklet kiralama ve otopark alanı.

Kamp Ücreti: Çadır konaklama kişi başı 50 TL, karavan konaklama 90 TL.

Telefon: 0384 271 25 23

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir