Fotoğraf Çekimi Kapadokya
  1. Anasayfa
  2. Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf Çekimi Kapadokya

0

Kapadokya doğal güzellikleri, peribacaları, özgürce koşuşturan atlar, kayadan oyma mağaralar, tarihin içinde yer alacağınız 1000 yıllık kiliseler ve gün doğumunda arka fonda gökyüzünü kaplayan rengarenk balonlar ya da her yeri kızıla boyayan gün batımı ile tam bir dış mekan çekim platosudur.

(photo by: Ufuk Sarışen)


Öne Çıkanlar
Kapadokya’nın farklı noktalarından gün doğumu veya günbatımının tadını çıkarabilir, yakın plan çekimler içih sıcak hava balonlarını peşinden kovalayabilirsiniz ya da bir halı mağazasında hatta kayadan oyma bir otelin mistik ortamında kendinizi bulabilirsiniz.

Detaylı program
Tercihinize göre gün doğumundan 15 dakika öncesinden fotoğraf çekiminiz başlar ve program süresince sizi farklı konumlar arasında transfer etmek için transfer aracı her noktada hizmetinizde olmaktadır. Ayrıca önce isterseniz otel terasınızda birkaç fotoğraf çekme olanağına da sahip olabilirsiniz.
Sabit yer çekimleri için; Oteliniz, Tarihi Mağara Kilise ve Halı dükkanı gibi noktalar tercih edilmektedir. Dış mekan için ise hava şartları, ışık ve diğer hususlar için uygun olan balon iniş veya kalkış yerleri, peri bacaları veya vadi manzaraları gibi noktalar profesyonel fotoğrafçınız tarafından seçilerek size sunulacaktır. Programın akışı ve tercihlerinize göre en az 5 farklı noktada çekim gerçekleştirilmektedir.
6 saat süren program boyunca 250-500 fotoğraf karesi alınır ve 4-7 iş günü arasında teslim edilir. İçlerinden seçeceğiniz 15-20 fotoğraf da profesyonelce düzenlenecektir.
Çekim gününüzde değiştirmek için birden fazla kıyafet getirebilirsiniz ve deneyiminizin sonunda size tahsis edilen araç sizi otelinize geri götürecektir.

 Fiyata Dahil Hizmetler

• Özel bir profesyonel fotoğrafçı

• Drone görüntüleri

• Çevrimiçi olarak kullanabileceğiniz yüksek kaliteli fotoğraflar (400 fotoğrafa kadar)

• Teslim alma dahildir

Diğer Bilgilendirmeler

• Çok rüzgarlı havalarda Balonlar uçmaz (ertesi gün vaktiniz varsa ve başka bir fotoğraf çekimi yapılmamışsa çekim yeniden planlanabilir)

• Başka bir çekim varsa veya ertesi gün vaktiniz yoksa, yine de Kapadokya’nın tadını çıkarabilir ve farklı yerlerde fotoğraf çekimi yapabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve Rezervasyon için : +90 533 556 56 52

İlginizi Çekebilir
pasabaglari

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir