Esen Rüzgarı Dinleyin, Şarkılar Söyleyin
  1. Anasayfa
  2. Semazen - Türk Gecesi

Esen Rüzgarı Dinleyin, Şarkılar Söyleyin

0

Şşşşşşş! Sessiz olun ve peri bacalarının arasından esen rüzgarı dinleyin. Çağların şarkılarını söyleyen Kapadokya, bu fantastik diyarın hikayelerini anlatıyor. Geçmişten kalan aşk, onur, saygı ve macera hikayelerini…

Kapadokya, çeşitli müzik festivallerine ev sahipliği yapmaktadır. Doğanın oluşturduğu amfitiyatroya daldığınızı, peri bacaları ve her bir özünüzde yankılanan ritimlerle çevrili bu fantastik topraklarda olduğunuzu hayal edin. Kapadokya’ya hoş geldiniz! 

CAPPADOX

2015 yılından bu yana yeni nesil festival deneyimini Kapadokya’nın güçlü etkisiyle birleştiren Cappadox, katılımcılarına müzik, çağdaş sanat, gastronomi ve açık hava disiplinlerinin kombinasyonunu bir arada sunmaktadır. Türkiye’nin ilk destinasyon festivali olmaya devam eden festival, yurt içi ve yurt dışından sanatçıları ağırlayan, disiplinler arası bir atmosfere sahip. 2015 yılında “Kapadokya Çarpması”, 2016 yılında “Gelin Bahçemizi Ekelim”, 2017 yılında “Dünyadan Çıkış Yolları” ve 2018 yılında “Sessizlik” başlıkları altında gerçekleşen Cappadox, 2021 yılından itibaren ise yılda iki kez düzenlenecektir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir