Eren Bey Cave Hotel
  1. Anasayfa
  2. Oteller

Eren Bey Cave Hotel

0

Göreme’de, kasaba merkezine kısa bir yürüme mesafesinde yer alan Erenbey Cave Hotel’in mağara tarzı odaları modern olanaklarla donatılmıştır. Geleneksel mimariye sahip bu aile işletmesi otelin balkonlarından Kapadokya’yı seyredebilirsiniz. Dinlenebileceğiniz veranda da vardır. Erenbey Cave Hotel’in tüm odaları merkezi olarak yerden ısıtmalıdır, yazın ise doğal yollarla serin kalmaktadır. Hepsinde çay-kahve yapma imkanı, düz ekran TV, ücretsiz WiFi erişimi ve özel banyo mevcuttur.

Göreme’de, kasaba merkezine kısa bir yürüme mesafesinde yer alan Erenbey Cave Hotel’in mağara tarzı odaları modern olanaklarla donatılmıştır. Geleneksel mimariye sahip bu aile işletmesi otelin balkonlarından Kapadokya’yı seyredebilirsiniz. Dinlenebileceğiniz veranda da vardır. Erenbey Cave Hotel’in tüm odaları merkezi olarak yerden ısıtmalıdır, yazın ise doğal yollarla serin kalmaktadır. Hepsinde çay-kahve yapma imkanı, düz ekran TV, ücretsiz WiFi erişimi ve özel banyo mevcuttur. Geleneksel Türk kahvaltısını krep, tahıl gevrekleri ve hamur işleri gibi kontinental seçeneklerle bir araya getiren açık büfe kahvaltı her gün servis edilir. Otel, sıcak hava balonu gezileri ve günlük turlar gibi yerel etkinlikler düzenlemektedir. Göreme Açık Hava Müzesi yaklaşık 2 km uzaklıktadır. Talep üzerine ve ek ücret karşılığında otobüs terminali ve havaalanından ücretsiz ulaşım servisi sağlanmaktadır.

Tesis lokasyon bilgileri

Göreme’de, kasaba merkezine kısa bir yürüme mesafesinde yer alan Erenbey Cave Hotel’in mağara tarzı odaları modern olanaklarla donatılmıştır.

Otel koşulları

Check/in

En erken saat 14:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 11:00 ve öncesi

Evcil Hayvan

Evcil hayvan barınamaz

Sigara

Odalarda sigara içilmez

Çocuklar

2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir.

Her bir oda için 6 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir

Rezervasyon:

Konumu:

İlginizi Çekebilir
acer cave

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir