Dilek Kamping (ücretli)
  1. Anasayfa
  2. Kamp Alanları

Dilek Kamping (ücretli)

0

Sizlere listemizde Göreme’de kamp atabileceğiniz birkaç farklı kamp yerinden bahsetmiştik. Hepsi de onlarca çadır ve karavan kapasitesi ile sahip olduğu geniş kamp alanı ve sunduğu kusursuz hizmetleri ile bölgedeki en iyi tesislerin başında geliyor. Dilek Kamping de bunlardan biridir. Göreme’de, 8.000 m2’lik bir alan üzerinde 75 karavan ve 60 çadır kapasitesi ile hizmet veren Dilek Kamping, Kapadokya’nın tam merkezinde, etrafı peri bacaları ile çevrili, gürültünün olmadığı güzel bir kamp ortamı sunuyor. Çadır ve karavan konaklamaya ek olarak 8 adet bungalov eve sahip. Bu nedenle çocuklu aileler tarafından da tercih edilmektedir. Bungalov odalarda özel WC ve banyo, tek veya çift kişilik yataklar ve bir mini buzdolabı mevcuttur. Çadır ve karavan konaklaması yapan konuklar ortak kullanımlı tüm alanlardan faydalanabiliyor. Kendi yemeğini yapmak isteyenler için bir mutfak alanı ve yiyeceklerini saklayabilecekleri buzdolabı bulunuyor.

Konaklama süreniz boyunca tesisin sunduğu at turları, derviş gösterisi, Türk hamamı, araç, ATV, bisiklet ve motosiklet kiralama hizmetlerinden yararlanarak tatilinizi daha zenginleştirebilir, vaktinizi iyi değerlendirebilirsiniz. Kafeterya ve restoran yerleri sayesinde dışarıya bağımlı kalmadan tüm ihtiyaçlarınızı tesis içerisinde karşılayabilmeniz mümkün. Ayrıca tesisin kendine ait özel havuzundan yararlanarak suyun keyfini de çıkarabiliyorsunuz.

Dilek Kamping, Göreme merkezinde Müze Caddesi üzerinde yer almaktadır. Göreme’ye çevre ilçelerden ve Nevşehir otogarından her gün sık aralıklarla minibüsler gelmektedir. Özel araçlarıyla gelecek olanlar Göreme tabelalarını takip ederek ulaşımlarını sağlayabilir. Tesisin araçlı konukları için otopark alanı bulunmaktadır.

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, 24 saat sıcak su, Wi-Fi, ortak kullanımlı mutfak alanı, buzdolabı, çamaşırhane, restoran, kafeterya, havuz, çadır, karavan ve bungalov konaklama yerleri ve otopark alanı.

Kamp Ücreti: Konaklama ücretleri sezonluk ve resmi tatillerde değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki telefon numarası üzerinden tesis ile iletişime geçerek güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Telefon: 0384 271 23 95

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir