Avanos Ada Kamping (ücretli)
  1. Anasayfa
  2. Kamp Alanları

Avanos Ada Kamping (ücretli)

0

Nevşehir’in Avanos ilçesinde Kızılırmak Nehri’ne yürüme mesafesinde yemyeşil geniş bir arazi üzerine kurulu olan Ada Kamping, bölgede çadır ve karavan kampı yapabileceğiniz ücretli kamp alanlarından biridir. Tesis, kamp hizmeti dışında nişan ve kır düğünü organizasyonlarının da yapıldığı bir yerdir. Ancak çadır ve düğün organizasyonları için iki ayrı yer bulunuyor. Çadır yerleri geniş bir düzlükte, çayırlık alanda bulunmaktadır. Alanda devasa söğüt ağaçları var. Yaz aylarında güneşten korunmak için bu ağaçların altında gölge yerlere çadırınızı kurabiliyorsunuz.

Kamp süreniz boyunca WC ve duş gibi ortak kullanımlı alanlara ek olarak kendi yemeklerinizi yapabileceğiniz bir mutfak alanı da bulunmaktadır. Ayrıca telefonlarınız için prizler ve İnternet ihtiyaçlarınız için ücretsiz Wi-Fi hizmeti bulunmaktadır. Biraz eğlenmek istediğinizde ise tesisin kendine ait özel aqua park alanına gidebilir ve burada suyun tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz Kızılırmak Nehri boyunca yürüyüşe çıkabilir ve tabii ki gelmişken Avanos başta olmak üzere Uçhisar, Göreme ve Ürgüp gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz. Avanos’tan diğer tüm ilçelere düzenli olarak minibüsler hareket etmektedir.

Kamp alanı Nevşehir merkeze yaklaşık 17 km ve 25 dakikalık bir sürüş mesafesinde bulunuyor. Nevşehir otogarı ilçe terminalinden her saat başı hareket eden minibüslerle Avanos’a ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca Uçhisar, Göreme ve Ürgüp gibi yerlerden de minibüsler çalışmaktadır. Kendi aracıyla gelecek olanlar Kayseri-Nevşehir istikametinde ilerleyerek Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’ni geçtikten 10 km sonra Avanos’a gelebilirler. Yol boyunca Avanos tabelası bulunmaktadır. Ayrıca tesisin araçlı konukları için otopark alanı da bulunmaktadır.

Kamp Olanakları: WC, elektrik, duş, Wi-Fi, ortak kullanımlı mutfak alanı, çadır ve karavan kamp alanı, bahçe ve dinlenme alanı, aqua park, havuz ve otopark alanı.

Kamp Ücreti: Konaklama ücretleri sezonluk ve resmi tatillerde değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki telefon numarası üzerinden tesis ile iletişime geçerek güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Telefon: 0384 511 24 29 – 0554 928 19 00

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir